Utsendinger

Utenom de som står i listen nedenfor er det også endel fra regionen som er i tjeneste som

kristent fagpersonell

Trine Holta

Utreise høsten 2015

tholta@nlm.no 

Kåre Holta 

Utreise høsten 2015

kholta@nlm.no

 

 

kaarsland@nlm.no  

 

aarsland@nlm.no  

 

 

 

 

 

 

Claudia Osorio Gonzales

Utreise høsten 2015

NLM, PO Box 165, Khovd, Mongolia

cgonzales@nlm.no

http://familieno2.wordpress.com/

Morten Lende Olsen 

Utreise høsten 2015

NLM, PO Box 165, Khovd, Mongolia

mlolsen@nlm.no

http://familieno2.wordpress.com/

 

 

 

 

 

Anne Dagsland

Casilla 1519, Cochabamba, Bolivia

Misjonær

Sør-Amerika

(Remove SPAMFILTER from the address)

+591 71 4070 92

Helge Dagsland

Casilla 1519, Cochabamba, Bolivia

Misjonær

Sør-Amerika

(Remove SPAMFILTER from the address)

+591 71 40 70 95

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anna Birgitte Berge

reiste ut til språkstudie høsten 2014

aberge@nlm.no

Fredrik Berge

reiste ut til språkstudie høsten 2014

fberge@nlm.no

 

Venke Haga

Reiser ut høsten 2015

vhaga@nlm.no

Tor Ove Haga

Reiser ut høsten 2015

thaga@nlm.no

 

 

 

Marita Vold

Reiser ut høsten 2015

mvold@nlm.no

Ola Vold

Reiser ut høsten 2015

avold@nlm.no

 

Anita Stokka Zimsen

Elfenbenskysten

Vest-Afrika

(Remove SPAMFILTER from the address)

+225 78617595

Sveinn Einar Zimsen

Elfenbenskysten

Stedlig representant

Vest-Afrika

(Remove SPAMFILTER from the address)

+225 79298092

+223 94511220

 

 

 

 

Trine Josdal

Ettåring 2015/16

tjosdal@nlm.no

 

Hilde Malde

Reiser ut høsten 2015

hmalde@nlm.no 

Paul Malde

Reiser ut høsten 2105

pmalde@nlm.no

 

Ida Kristine Malde

Ettåring 2015/16

imalde@nlm.no

 

Benedikte Myksvoll

Reiser ut høsten 2015

bmyksvoll@nlm.no

Ronny Myksvoll

Reiser ut høsten 2015

rmyksvoll@nlm.no

 

 

 

Lise Gry Norland

Reiser ut høsten 2015

lnorland@nlm.no

Odd Geir Norland

Reiser ut høsten 2015

ognorland@nlm.no

 

Marie Skåland Skretting

Reiser ut høsten 2015

mskretting@nlm.no

http://skrettingsikenya.blogspot.co.ke/

Anders Skretting

Reiser ut høsten 2015

anskretting@nlm.no

http://skrettingsikenya.blogspot.co.ke/

 

 


Today's Quote

Sal 84:6 Salig er det mennesket som har sin styrke i deg, de som har sitt hjerte vendt til de jevne veier.

Share


This site uses cookies. Read more about cookies here. Do not show this message again.