Nyheter

Wednesday 14 March 2018

Både heia og kysten tas i bruk når "Hav til hei" besøker Lister-regionen i august.

Monday 12 March 2018

Både forkynnelse og misjonsinformasjon inspirerte misjonsfolket i Farsund.

Wednesday 07 March 2018

24.-25. mars ønskes du velkommen til Påskesamling på Norsjø Ungdomssenter. Du er hjertelig velkommen!

Monday 05 March 2018

Søndag 4. mars var det forbønn på Flekkerøy bedehus for Flekkerøy-jenta Marit Norheim Hugdal og trønderen Sondre Hugdal fra Melhus. Nå venter Mongolia.

Friday 02 March 2018

Fellesreise med Plussreiser er sosialt, miljøvennlig og rimelig!

Monday 26 February 2018

Etter to års dvale, inviteres det igjen til bibelcamp på Kvitsund 8.-15.juli!

Ta barnebarna med på ei koselig helg i trivelige omgivelser.

Tuesday 20 February 2018

NLM søker etter forsamlingsleder til satsing i Grenland.

Tuesday 20 February 2018

Familien Dyve kjenner på en ære over å få være i Indonesia, selv om det er hverdag der også. De må stadig minne hverandre på at de er her av en grunn: De skal være lys og salt.

Friday 16 February 2018

Høsten 1978 begynte Oddvar Høgevoll som forkynner i det som da het Agder krets av Norsk Luthersk Misjonssamband. 1.mars går han over i pensjonistenes rekker etter 40 år i tjeneste.

Sunday 28 January 2018

Jakten på ny forsamlingsleder/pastor til Misjonshuset i Kristiansand er i gang.

Monday 22 January 2018

2.-3.februar er du velkommen til Strikkeweekend på Norsjø Ungdomssenter. Hvis du ikke har anledning til å være med hele helga så er du allikevel velkommen. Det blir nemlig åpen strikkekafè hele lørdagen.

Monday 22 January 2018

Kjenner du noen som burde fått en utfordring til å reise i barnearbeidet i Region sør? Kanskje du selv skulle søkt?

Vinteren har festa grepet, men det går mot vår og sommar, og nye leirtilbod frå Region sør.

Monday 15 January 2018

Det ble en stor «storsamling» på Undeland sist søndag.

Thursday 11 January 2018

Tore Vågen deler opplevelser fra en mangfoldig tjeneste i Kenya og Etiopia når mannfolkene samles på Norsjø Ungdomssenter 10.-11.februar!

UTSYN

Wednesday 10 January 2018

De tre lokalradiokanalene Radio Sørvest, Radio Gnisten og Gimlekollen radio slår seg sammen. Nå ber de lytterne hjelpe dem å finne nytt navn.

Tuesday 02 January 2018

Til nå har mer enn 600 meldt seg på til GF 2018 som går av stabelen 3.-8.juli på Oslofjord Convention Center i Stokke i Vestfold.

Nå kan du levere årsmeldingen for ditt fellesskap på Minside

Thursday 21 December 2017

Regionkontoret holder stengt under jule- og nyttårsfeiringen.


Today's Quote

2Tess 3:3 Men Herren er trofast, han skal styrke dere og bevare dere fra det onde.

Share


This site uses cookies. Read more about cookies here. Do not show this message again.