Nyheter

Tuesday 18 September 2018

Takkefest med Kina-mat og kunnskapstest i etterkant av årets generalforsamling.

Friday 14 September 2018

Lørdag 22.september er det klart for Norsjødagen 2018 på Norsjø Ungdomssenter. Marked, loppemarked og auksjon står på programmet.

Wednesday 12 September 2018

Høstens leirsesong er i full gang. Nytt av året er game-leir. Skynd deg og meld deg på!

Friday 31 August 2018

1.august tok Joachim Augestad over som konstituert daglig leder ved Evjetun Leirsted.

Monday 27 August 2018

Livar Veggeland er konstituert som regionleder i NLM region sør.

Ungdomsgruppa i Misjonssalen i Mandal hadde oppstart i går. Rundt 60 møtte opp, omkring halvparten var nye av året.

Høsten byr ofte på en ny start for mange. Ikke minst gjelder dette studenter som begynner på en ny tilværelse på nye steder.

Thursday 16 August 2018

Under møtet i Misjonshuset i Kristiansand søndag 19.august klokka 11.00 blir det en avskjedsmarkering for regionleder Eivind Jåtun.

Monday 13 August 2018

Lørdag 22.september blir det loppemarked og auksjon på Norsjø ungdomssenter. 

Wednesday 08 August 2018

Denne høsten inviterer vi deg til flere ulike samlinger for kvinner. Invitèr med deg noen å bli med!

Tuesday 17 July 2018

Det blir noen sommerstengte dager på regionkontoret denne sommeren.

Thursday 12 July 2018

Region sør oppretter gavekonto til fordel for Evjetun. Gavene går uavkortet til å redusere gjeldsbyrden.

Tuesday 10 July 2018

NLMs generalforsamling ble avsluttet med innvielse av nye utsendinger og rekordkollekt.

"Misjonssambandets største leir" samler over 4000 mennesker til Bibel, misjon og fellesskap.

Thursday 28 June 2018

I disse dager er mer enn 200 ungdommer samlet til SommerTreff på Drottningborg.

I forbindelse med at Eivind Jåtun slutter som regionleder, søker NLM region sør ny regionleder i 100% stilling.

Tuesday 26 June 2018

Forberedelsene til GF 2018 er i full gang - også for de som skal lede samlingene for gruppen med 4-6 åringer.

Thursday 21 June 2018

Etter seks år som regionleder i NLM region sør slutter Eivind Jåtun i stillingen.

Wednesday 20 June 2018

21.-24.juni går «Undelandsuka» av stabelen. Store og små ønskes velkommen til opplevelsesrike dager på heiegården mellom Kvås og Lyngdal.

Tuesday 19 June 2018

Jentegruppa After Eight i Misjonshuset i Kristiansand har spilt inn musikkvideo med en helt ny sang som skal brukes under barnemøtene på årets generalforsamling i NLM.


Today's Quote

2Tess 3:3 Men Herren er trofast, han skal styrke dere og bevare dere fra det onde.

Share


This site uses cookies. Read more about cookies here. Do not show this message again.