Nyheter

Friday 08 September 2017

Tirsdag 26. september kl. 18.00 inviteres NLMs misjonsfellesskap og institusjoner i Vestfold til områdemøte i Misjonssalen i Sandefjord.

Friday 04 August 2017

Fredag 22. til søndag 24. september 2017 er det inspirasjonshelg for mannfolk i alle aldre på Livoll Ungdomssenter i Gudbrandsdalen.

Wednesday 02 August 2017

Fredag 22. til søndag 24. september 2017 blir det inspirasjonshelg for kvinner på Hotel Norge Høsbjør utenfor Hamar.

Saturday 29 July 2017

Fredag 8. september til søndag 10. september 2017 er det kvinnehelg på Åreeld, Hermanstølen, i Tisleidalen, 23 km fra Fagernes. 

Thursday 27 July 2017

Håkon Rydland er ansatt som ettåring i NLM region øst med arbeidsområde Hamar og Mjøsområdet.

Wednesday 26 July 2017

Arild Strøm er ansatt som sang- og musikkarbeider i Misjonssalen i Oslo.

Monday 24 July 2017

Natasha Victoria M. Galland er ansatt som leirkonsulent i NLM region øst.

Saturday 22 July 2017

Fra fredag 25. august til søndag 27. august 2017 blir det kvinnehelg / dameleir på Livoll i Gudbrandsdalen.

Friday 21 July 2017

På Livoll Ungdomssenter har det vært arrangert Bibelvandring for skoleelever i 10 år, og Skoledager enda lengre. 

Wednesday 19 July 2017

Andreas Furnes er ansatt som forsamlingsarbeider i Follokirken, NLMs forsamling i Ski.

Tuesday 18 July 2017

På Solbukta i Øyenkilen i Fredrikstad kommune arrangeres seniorleiren "Vi over 60" mandag 14. august til torsdag 17. august 2017.

Friday 14 July 2017

På Solåsen Leirsted i Vestfold arrangeres det bibelcamping denne uken, 10.-16. juli 2017.

Tuesday 11 July 2017

- Fortsatt god sommer! ønskes av regionleder Ernst Jan Halsne og de andre ved regionkontoret i NLM region øst.

Monday 12 June 2017

Regionårsmøtet 2018 avholdes på Fjellhaug lørdag 5. mai. Fredag 4. mai blir det medarbeiderfest, også denne blir på Fjellhaug.

Leirpåmeldingen er nå åpnet igjen etter å ha vært nede i forbindelse med ny påmeldingsløsning. Velkommen til å melde på leir!

Les mer om endringene nedenfor.

Friday 19 May 2017

Kay Granli (66) er ny styreleder i NLM Region øst. Dette er klart etter konstitueringen av det nye styret som ble valgt på regionårsmøtet.

Thursday 18 May 2017

På Livoll Ungdomssenter er det ferieleir for voksne 15.-18. juni 2017. Stikkord: bibel og misjon, trivsel og humør, inne og ute.

Wednesday 10 May 2017

Søndag 7. mai 2017 ble det for tredje året på rad arrangert misjonsløp, eller RunAid, i Follokirken. Totalt ble det samlet inn 50 000 kroner.

Thursday 04 May 2017

Velkommen til Pinsestevne søndag 4. juni 2017 på Gjennestad videregående skole.

Monday 24 April 2017

Vi vil gjerne uttrykke en varm takk til alle som bidro i gjennomføringen av årets regionårsmøte 22. april 2017.


Today's Quote

Joh 13:15 For jeg har gitt dere et forbilde, for at også dere skal gjøre slik som jeg har gjort mot dere.

Share


This site uses cookies. Read more about cookies here. Do not show this message again.