Nyheter

Tuesday 10 April 2018

– Vi trenger flere frivillige under Generalforsamlingen, sier Arve Myra. Han håper påmeldte fra andre regioner kan tenke seg å bidra under arrangementet denne gangen.

Thursday 05 April 2018

Regionens årsmøte arrangeres lørdag 5. mai på Fjellhaug, Sinsenveien 15, Oslo.

Friday 16 March 2018

Velkommen til påskesamling på Solåsen Leirsted (i Larvik kommune) skjærtorsdag 29. mars 2018!

Thursday 08 March 2018

Sammen med NLMs forsamling i Jelsnes inviterer NLM region øst til områdemøte for Østfold torsdag 5. april kl. 18.00–21.00. 

Thursday 08 February 2018

Lurer dere på hva Vekst er? Ta turen til Fjellhaug lørdag 17. mars!

Thursday 08 February 2018

Etter innstilling fra Solbuktastyret har NLM region øst tilsatt Morten Gjerløw Larsen som ny daglig leder på Solbukta.

Tuesday 06 February 2018

Gjermund Nordhus er ansatt som utviklingsleder i Region øst i ung avdeling. 

Wednesday 31 January 2018

Frode Granerud går inn i en oppgave som forkynnerutvikler, samtidig som han fortsetter arbeidet som områdearbeider i Østfold. 

Monday 29 January 2018

Steinar Gulbrandsen, som har vært daglig leder på Solbukta ungdomssenter de siste 40 år, slutter 1.7.2017.

Monday 15 January 2018

Fredag 9. - lørdag 10. mars 2018 inviteres det til Inspirasjonsdager for kvinner på Solåsen leirsted, Tjodalyng, Vestfold.

Friday 12 January 2018

Sammen med NLMs forsamling i Drammen inviterer NLM region øst til områdemøte for søndre del av Buskerud lørdag 20. januar 2018.

Nå kan du levere årsmeldingen for ditt fellesskap på Minside

Tuesday 19 December 2017

Fra 1. januar 2018 overtar Håkon Åreskjold som administrasjonsleder i Misjonssalen i Oslo. Han skal arbeide i 30% stilling.

Wednesday 06 December 2017

Tema for bibel-langhelgen på Solåsen 1.-4. februar 2018 er "Vandre i lyset". 

Friday 03 November 2017

I april 2018 arrangerer Hurdal Verk folkehøgskole reisekurs både til Japan og til Italia.

Thursday 26 October 2017

Sammen med Jorunn Singstad Djupvik og andre skal de bidra på Forum på Fjellhaug 4. november. Meld deg på innen 1. november. 

Thursday 19 October 2017

Det inviteres til reformasjonsfest søndag 29. oktober i Greåker Frikirke.  

Friday 13 October 2017

Lørdag 4. november 2017 er det nytt Forum for ansatte og frivillige i NLM region øst på Hovedbygget på Fjellhaug Skoler, Sinsenveien 15, Oslo.

Tuesday 26 September 2017

Det er i år ti år siden NLM Gjenbruk startet butikk i Sarpsborg, og ett år siden de tok i bruk de nåværende butikklokalene i Iseveien. 

Friday 22 September 2017

Etiopiamisjonær Nora Dub Dybdal vil under sitt hjemmeopphold være ansatt 50% i NLM region øst. 


Today's Quote

2Mos 20:3 Du skal ikke ha andre guder enn meg.

Share


This site uses cookies. Read more about cookies here. Do not show this message again.