Ledige stillinger Norge

Wednesday 12 December 2018

Misjonssalen i Mandal søker forsamlingsleder/pastor i 50 % fast stilling.

Tuesday 11 December 2018

Tryggheim Forus videregående skole søker lærere i teknikk og industriell produksjon, service og samferdsel og studiespesialisering.

Tuesday 11 December 2018

Lundeneset videregående skole i Ølensvåg søker vaktmester.

Monday 10 December 2018

Kristen videregående skole Haugalandet (KVH) søker lærer i realfag og språk.

Friday 07 December 2018

NLM Region Midt-Norge søker regionleder.

Thursday 06 December 2018

NLM Gjenbruk søker lokal prosjektkoordinator i Trøndelag.

Monday 03 December 2018

Turneren Næring i Bergen søker daglig leder som kan være med å utvikle konferansesenteret videre.

Monday 03 December 2018

Er du Soltuns neste bestyrer? Vi er på jakt etter deg!

Monday 03 December 2018

Torvikbukt barnehage, NLM-barnehagen på Nordmøre, har fra 1.1.2019 ledig fast stilling for barnehagelærer.

Tuesday 27 November 2018

Fjellhaug Eiendom søker husøkonom/controller, vikariat i 60 %-100 % stilling.

Thursday 22 November 2018

NLM Miljø søker en logistikk- og kvalitetsansvarlig til en 100% fast stilling.

Monday 12 November 2018

Salem Misjonskirke, NLM Bergen søker tenåringsleder i 30 % fast stilling. Kan kombineres med en annen stilling.

Monday 12 November 2018

Salem Misjonskirke, NLM Bergen søker barne- og familieleder i 30 % fast stilling. Kan kombineres med en annen stilling.

Thursday 08 November 2018

Skoghus Leirsted søker daglig leder i inntil 100 % fast stilling.

Thursday 08 November 2018

NLM region nord søker ungleder fra 01.08.19.

Tuesday 03 July 2018

Nordborg videregående skole søker inspektør fra 1. august 2019.


Today's Quote

Sal 27:14 Vent på Herren! Vær ved godt mot! Ditt hjerte være sterkt! Ja, vent på Herren!

Share


This site uses cookies. Read more about cookies here. Do not show this message again.