> NLM - The World for Christ -... / Jobb og tjeneste / Jobb og tjeneste i NLM / Tjeneste i Norge / Ettåring i Norge
Elever på Drottningborg VGS. Illustrasjonsfoto: NLM Arkiv
Vil du jobbe et år i NLMs arbeid i Norge? Du kan være barne- og ungdomsarbeider, eller miljøarbeider ved en av våre skoler.
Silje Måseide <smaseideSPAMFILTER@nlm.no>
NLM tilbyr ettåringstjeneste for deg som har lyst å bruke et år i misjonen i Norge. Dette kan være knyttet til kristent barne- og ungdomsarbeid i en av NLMs regioner eller som miljøarbeider ved en av NLMs skoler. Du får prøvd deg på spennende og kanskje nye oppgaver som kan gi mange nyttige erfaringer for videre arbeid og utdanning. Men viktigst av alt, - du får bruke et år på å fortelle andre om Jesus, til barn og unge i Norge.
Kunne du tenke deg å bruke et år i misjonens tjeneste eller har du spørsmål omkring dette, så send gjerne en e-post til leder for Norge eller kontakt regionleder lokalt der du bor.
This site uses cookies. Read more about cookies here. Do not show this message again.